PS8 SDH Dřevíkov

TOPlist

Vítejte na internetových stránkách SDH Dřevíkov.

Dřevíkovské auto

Aktuality:

9.9.2017 14. ročník memoriálu Ladislava Drápalíka. Soutěže se zúčastnilo 8 družstev mužů a 2 družstva žen. Muži ze Dřevíkova obsadili 7. místo. V kategorii mužů zvítězilo družstvo Polánka. V kategorii žen zvítězily hasičky ze Slavíkova. První kolo soutěže byl klasický útok s rozbalováním hadic a překonáním překážky v podobě balíku slámy, které vyhrálo družstvo Trhové Kamenice. Druhé kolo byla přeprava vody na terč (plastová lahev naplněné vodou) pomocí kbelíku. V tomto kole bylo nejlepší družstvo Polánka, které v součtu časů celkově vyhrálo. Na parketě si zástupci jednotlivých družstev po hlavní soutěži vyzkoušeli i přesnot v rozbalování hadic na praporek. Celé odpoledne provázelo příjemné zářijové počasí. Fotografie z akce. Výsledky soutěže.
5.7.2017 VII. setkání harmonikářů a heligonkářů na Dřevíkově. Akci zpočátku doprovázelo krásné letní počasí a vlídné tóny různých hudebních nástrojů: harmoniky, bubnu, kytary, trubky až po flašinet, doprovázené zpěvem, si přišlo vyslechnout cca. 200 návštěvníků, jak dokládají fotografie z akce umístěné v galerii. Počet harmonik 17 a 5 hudebníků jako doprovod. Akci na konec přerušila průtrž mračen, ale i přes tuto drobnost se hudební odpoledne vydařilo.
17.6.2017 Dračí lodě na rybníku Řeka 2017. Družstvo KVAKundy TEAM Dřevíkov se po součtu časů ze dvou rozjížděk zúčastnilo finále o 19.-21. místo, ve kterém skončili druzí a celkově se umístili na krásném 20. místě z 28mi posádek. Oproti lonškému roku je to polepšení o 8 míst.Součástí závodů byla i speciální rozjížďka O POHÁR PERUNA, kde se KVAKundy TEAM Dřevíkov umístili druzí a získali pohár. V cíli s těsným rozdílem překonali domácí tým Perun Hluboká. Fotogalerie závodu. Výsledky závodu jednotlivé časy a cílové fotografie najdete zde. Více informací o závodu na domovské stránce.
10.6.2017 Dřevíkovský WoodCup 2017. Na prvním místě skončil tým AC TROCHU STARŠÍ, který dovršil hattrick z předešlých let, na druhém tým IN-LINE HLINSKO a na třetím FK-MLADÝ. Fotografie z akce naleznete v galerii. Výsledková listina.
12345678910...