PS8 SDH Dřevíkov

TOPlist

Vítejte na internetových stránkách SDH Dřevíkov.

Memoriála Ladislava Drápalíka 2019

Memoriál Ladislava Drápalíka
16. ročník - 7.9.2019

Dřevíkovské auto

Aktuality:

7.9.2019 16. ročník memoriálu Ladislava Drápalíka. Soutěže se zúčastnilo 7 družstev mužů a 2 družstva žen. Muži ze Dřevíkova obsadili 7. místo. V kategorii mužů stejně jako loni zvítězilo družstvo ze Studnic. V kategorii žen díky lepšímu druhému kolu zvítězilo družstvo dorostenců ze Ždírce. První kolo soutěže byl klasický útok s rozbalováním hadic a překonáním překážky v podobě balíku slámy. Druhé kolo byla přeprava vody na terč (plastová lahev naplněné vodou) pomocí kbelíku. Na parketě si po hlavní soutěži dva zástupci z jednotlivých družstev vyzkoušeli soutěžní disciplínu v rozbalování hadice na terč představující praporek. Zde byl bezkonkurenční Jan Dostál mladší s Trhové Kamenice, který zasáhl přímo praporek. Počasí se z počátečního mrholení umoudřilo a po zbytek odpoledne již nepršelo. Fotografie z akce. Výsledky soutěže.
5.7.2019 IX. setkání harmonikářů a heligonkářů na Dřevíkově. Galerie
15.6.2019 Dračí lodě na rybníku Řeka 2019. Družstvo KVAKundy TEAM Dřevíkov se po součtu časů ze dvou rozjížděk zúčastnilo finále o 19.-21. místo, ve kterém skončili druzí a celkově se umístili na krásném 20. místě z 27mi posádek. Dosáhlo tak hattricku z posledních ročníků. Fotografie naleznete v galerii a na stránkách Perunu Hluboká. Výsledky závodu, jednotlivé časy a cílové fotografie najdete zde. Více informací o závodu na domovské stránce.
18.5.2019 Okrsková soutěž - Trhová kamenice a Nasavrky. Soutěže se zúčastlilo jedno družstvo žen a 10 družstev mužů. Dřevíkov se umístil na 8. místě (4. v okrsku), družstvo Svobodných Hamrů se umístilo lépe na 6. místě (2. v okrsku). Časy byly ale velmi vyrovnané a obě družstva dosáhla krásného času 37 sekund. Fotogalerie akce a výsledky soutěže.
12345678910...