PS8 SDH Dřevíkov

TOPlist

Vítejte na internetových stránkách SDH Dřevíkov.

Dřevíkovské auto

Aktuality:

8.9.2018 15. ročník memoriálu Ladislava Drápalíka. Soutěže se zúčastnilo 11 družstev mužů a 2 družstva žen. Muži ze Dřevíkova obsadili 8. místo. V kategorii mužů zvítězilo družstvo Studnice. V kategorii žen těsně zvítězily hasičky z Možděnice. První kolo soutěže byl klasický útok s rozbalováním hadic a překonáním překážky v podobě balíku slámy. Druhé kolo byla přeprava vody na terč (plastová lahev naplněné vodou) pomocí kbelíku. Na parketě si po hlavní soutěži dva zástupci z jednotlivých družstev vyzkoušeli soutěžní disciplínu dětí v rozbalování a sbalování hadice včetně jejího zapojení na hydrant a připojení proudnice. Celé odpoledne provázelo příjemné slunečné počasí. Fotografie z akce. Výsledky soutěže.
5.7.2018 VIII. setkání harmonikářů a heligonkářů na Dřevíkově. Galerie
16.6.2018 Dračí lodě na rybníku Řeka 2018. Družstvo KVAKundy TEAM Dřevíkov se po součtu časů ze dvou rozjížděk zúčastnilo finále o 19.-21. místo, ve kterém skončili druzí a celkově se umístili na krásném 20. místě z 28mi posádek. Obhájili tak stejnou pozici z loňského ročníku. Fotografie naleznete v galerii nebo na stránkách Perunu Hluboká. Výsledky závodu, jednotlivé časy a cílové fotografie najdete zde. Více informací o závodu na domovské stránce.
9.6.2018 Dřevíkovský WoodCup 2018. Na prvním místě skončil tým AC TROCHU STARŠÍ, na druhém tým TATRAN a na třetím IN-LINE HLINSKO. Fotografie z akce naleznete v galerii. Výsledková listina.
12345678910...